ARHEO d.o.o.

Tomislavova 11

10000 Zagreb

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

O nama

ARHEO d.o.o za projektiranje i prostorno planiranje
Sjedište: Vinogradi I, odvojak 6, 10 000 Zagreb
Ured: Tomislavova 11, 10 000 Zagreb

OIB: 02095263263
Matični broj: 0344133
Žiro  račun: 2390001-1100077273 – Hrvatska poštanska banka

Telefon: 01 6636 443

Fax: 01 6636 448

elektronička pošta: arheo@arheo.hr

Partneri

Aron Varga, dipl.ing.arh.

ovlašteni arhitekt, arheo@arheo.hr

Direktor i član Uprave
Robert Jakovina, dipl.ing.arh.

ovlašteni arhitekt, robert@arheo.hr

Direktor i član Uprave
Branimir Fojs, dipl.ing.arh.

ovlašteni arhitekt, branimir@arheo.hr

Direktor i član Uprave
Mario Pezelj, dipl.ing.arh.

ovlašteni ahitekt urbanist, mario@arheo.hr

Direktor i član Uprave

Zaposleni

Nada Bralić, dipl.ing.arh.

ovlaštena arhitektica, nada.bralic@arheo.hr

Janja Novaković, dipl.ing.arh.

ovlaštena arhitektica urbanistica, janja.novakovic@arheo.hr

Antonio Baković, mag.ing.aedif.

ovlašteni inženjer građevinarstva, antonio@arheo.hr

Josip Horvat, dipl.ing.prom.

ovlašteni inženjer tehnologije prometa i transporta, josip@arheo.hr

Patrik Filaković, dipl.ing.prom.

stručni projektant - planer, patrik.filakovic@arheo.hr

Marko Milas, dipl.ing.arh.

stručni projektant - planer, marko.milas@arheo.hr

Vedran Vuletić, mag.ing.arch.

stručni projektant - planer, vedran.vuletic@arheo.hr

Andro Žužul, mag.ing.arch.

stručni projektant - planer, andro.zuzul@arheo.hr

Vesna Pezelj, dipl. soc.

stručna suradnica - voditeljica ureda, vesna.pezelj@arheo.hr

Vanesa Varga, mag. educ. croat, mag. comm. et mag. museol.

stručna suradnica - voditeljica ureda, vanesa.varga@arheo.hr

<