ARHEO d.o.o.

Tomislavova 11

10000 Zagreb

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

O nama

ARHEO d.o.o za projektiranje i prostorno planiranje
Sjedi?te: Vinogradi I, odvojak 6, 10 000 Zagreb
Ured: Tomislavova 11, 10 000 Zagreb

OIB: 02095263263
Mati?ni broj: 0344133
?iro? ra?un: 2390001-1100077273 – Hrvatska po?tanska banka

Telefon: 01 6636 443

Fax: 01 6636 448

elektroni?ka po?ta: arheo@arheo.hr

Partneri

Aron Varga, dipl.ing.arh.

ovla?teni arhitekt, arheo@arheo.hr

Direktor i ?lan Uprave
Robert Jakovina, dipl.ing.arh.

ovla?teni arhitekt, robert@arheo.hr

Direktor i ?lan Uprave
Branimir Fojs, dipl.ing.arh.

ovla?teni arhitekt, branimir@arheo.hr

Direktor i ?lan Uprave
Mario Pezelj, dipl.ing.arh.

ovla?teni ahitekt urbanist, mario@arheo.hr

Direktor i ?lan Uprave

Zaposleni

Nada Brali?, dipl.ing.arh.

ovla?tena arhitektica, nada.bralic@arheo.hr

Janja Novakovi?, dipl.ing.arh.

ovla?tena arhitektica urbanistica, janja.novakovic@arheo.hr

Antonio Bakovi?, mag.ing.aedif.

ovla?teni in?enjer gra?evinarstva, antonio@arheo.hr

Josip Horvat, dipl.ing.prom.

ovla?teni in?enjer tehnologije prometa i transporta, josip@arheo.hr

Patrik Filakovi?, dipl.ing.prom.

stru?ni projektant - planer, patrik.filakovic@arheo.hr

Marko Milas, dipl.ing.arh.

stru?ni projektant - planer, marko.milas@arheo.hr

Vedran Vuleti?, mag.ing.arch.

stru?ni projektant - planer, vedran.vuletic@arheo.hr

Andro ?u?ul, mag.ing.arch.

stru?ni projektant - planer, andro.zuzul@arheo.hr

Vesna Pezelj, dipl. soc.

stru?na suradnica - voditeljica ureda, vesna.pezelj@arheo.hr

Vanesa Varga, mag. educ. croat, mag. comm. et mag. museol.

stru?na suradnica - voditeljica ureda, vanesa.varga@arheo.hr

Many girls hair extensions are reluctant to try short hair extensions uk styles, because they are worried that short hair extensions sale will show anger, and this Qi Liu short hair style design, brown hair wigs color, with a rosy and full round face, showing fresh and charming temperament.
<